Книгата е в отлично състояние - четена веднъж, внимателно, даже гръбнакът не е прегънат :)! Качвам резюмето:
"Мощен сблъсък на необикновени умове и отмъстителни намерения в една епична история за власт и отмъщение - В. Е. Шуаб се завръща с мрачното и завладяващо продължение на „Злодей“ . „Отмъстител“ е книга втора от поредицата.
Магнито и Професор Х. Супермен и Лекс Лутър. Сидни и Серина Кларк. Силни партньорства, които са се вгорчили до злостни съревнования. Марчела Ригинс обаче не се нуждае от никого. Завръща се от мъртвите с една-единствена мисъл - разруха.
Най-после притежава контрола, за който винаги е копнеела, и ще използва новопридобитите си способности, за да постави Мерит на колене. Ще насочи мъстта си първо към своя съпруг, нейния убиец, но няма да спре дотам. Ще направи каквото е необходимо за постигането на целта - ще привлече на своя страна други н.о. (хора с необикновени способности) и ще използва взаимната омраза на двамата най-важни н.о. - Виктор Вейл и Ели Евър, за да ги унищожи.
Напрежението се покачва. Жертвите се множат. Новите вражди разкриват нови възможности, а град Мерит се подготвя за следващата ужасяваща битка, обещаваща да промени баланса на силите завинаги."
Оригинална цена: 24 лв.
Избраната оценка е: